ברוכים הבאים לאתר שלי!

נעים מאד, שמי עידית כהן צמח ואני מגיעה לתחום הטיפול מתוך אהבתי הבסיסית לאנשים. אני מאמינה ביכולת של כל אדם להתפתח, לפרוח ולהתחבר אל המהות שלו, ורואה בכך את השליחות שלי בעולם. בבסיס עבודתי עומדת אמונתי כי באדם נמצאים הכוחות וטמונות היכולות להגיע באופן מדויק אל מה שנכון עבורו.

במהלך הטיפול באנשים, ודרך תהליכים שעברתי בעצמי, למדתי שמה שנראה כבלתי אפשרי, אפשרי. מאחורי דרך ארוכה של התמודדות עם המכשולים האישיים שחסמו אותי ומנעו ממני להעיז ולהיות מי שנועדתי להיות. המסע האישי שלי הבהיר לי את ייעודי ולאורך השנים התמחיתי והוסמכתי במגוון  רחב של גישות.

כיום, הגישות העיקריות שעמן אני עובדת הן תרפיית המפגש והתמקדות. אלה שתי גישות טיפוליות שהשפיעו ומשפיעות באופן עמוק על חיי, שמהותן חיים בקשר: קשר עם הזולת, וקשר עם עצמנו. אני חיה ומיישמת את הגישות האלה באופן יומיומי בחיי שלי, הן במישור האישי והן במישור הזוגי, ואני מרגישה שנפלה בחלקי הזכות ללמד את המטופלים שלי ליישם אותן גם בחייהם, ולחוות דיוק וצמיחה בעזרתן.

אני מלווה ומטפלת באנשים ובזוגות בתהליכי התפתחות, שינוי וצמיחה: בעיצומו של משבר, בתקופות שינוי בחיים, בהתמודדות עם טראומות בעבר או בהווה, ובצמתי החלטה. אני עושה זאת במסגרת טיפולים אישיים, טיפול זוגי (במסגרת של פעם בשבוע או במרתון), וסדנאות התמקדות.

במהלך שנים של ניסיון בהנחיה, הוראה, אימון וטיפול למדתי להגיע אל כל אדם בדרכו הייחודית וללוות אותו בדרך להגשמת שאיפותיו ורצונותיו להשגת חיים שלמים בריאים ומאושרים יותר.

עוד על ההכשרה וההשכלה שלי כאן.

 

תגובות