"ומאז הם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה". כך מסתיימות האגדות ומתחילים החיים. האגדות האלה לא מספרות לנו מה קורה בהמשך. אנחנו יוצאים למסע של חיים משותפים, מצויידים בפנטזיה אך לא בכלים. איך קורה שקשר שמתחיל בהרמוניה והבטחה, הופך לשדה קרב?

לעיתים קורה שאת מקומו של הדואט העדין לשניים תופסות חריקות וצרימות, המתבטאות במאבקי כח מתישים. אפשר לחיות כך שנים, בלי לשים לב 
בזמן שבן הזוג מדבר, במקום להקשיב אנחנו "ממתינים לתורנו", מחכים שרק יתפנה רגע כדי "לשפוך" עליו את תשובתנו המוכנה מראש. אנחנו לא מקשיבים כי אנחנו יודעים מראש מה הוא יגיד, זה תמיד אותו פזמון. רגעי היחד, שהיו רגעים קסומים בתחילת הקשר, הופכים להיות מעיקים, ולעיתים אנחנו מתחמקים מלהגיע אליהם.

בטיפול זוגי (תרפיית המפגש) תעברו מסע זוגי מרתק, שיחולל טרנספורמציה בכם ובקשר שלכם. הטיפול מתאים לזוגות שעייפו ממאבקים או משיממון וכמהים לחוש קרבה ואהבה מחודשים. הוא נעשה בטיפול שבועי, ו/או בגישת intensive – יומיים מרוכזים ואפקטיביים שעוזרים לעשות restart ליחסים.

תרפיית המפגש היא שיטה ייחודית ועוצמתית שפותחה על ידי הדי ויומי שלייפר (http://www.hedyyumi.com).
הייחוד של השיטה הוא בתפיסה שהזוגיות אינה בעיה שיש לפתור אלא הרפתקה שיש לעבור. בטיפול תלמדו כיצד להפוך את הזוגיות שלכם למרחב בטוח, חם, המהווה מקום שבו כל אחד מכם צומח דרך הקשר.

אני (עידית) ויגאל בעלי נכבשנו בקסם השיטה ומיישמים אותה בחיינו, דרך קבע. בזכותה אהבתנו והחברות בינינו הולכות ומעמיקות עם השנים.

איך אנחנו עובדים?

תוכלו לבחור מה מתאים לכם יותר:

תגובות